Nieuws

Actueel

Stemmen kan nu op Kroonappels

Let op: Kan alleen door inwoners van de gemeente Twenterand en 1x per huishouden!!!

Dus stuur een email door naar familie en kennissen in Twenterand!

Top: Heb je ook een bedrijfsadres in Twenterand, dan 2 pogingen

Hieronder staan een uitgebreide uitleg hoe het proces van stemmen verloopt..

Stem nu 2 keer op de Oranje Fonds Kroonappels voor onze stichting Kinderhulp Tsjernobylramp!

Ter gelegenheid van de aankomende inhuldiging organiseert het Oranje Fonds een bijzondere zoektocht naar de Oranje Fonds Kroonappels. De Kroonappels zijn de mooiste sociale initiatieven van ons land en een speciale editie van de Appeltjes van Oranje. Het is voor het eerst dat het publiek mee kan stemmen over de winnaar. Hiermee wijzen zij het beschermpaar van het Oranje Fonds de weg naar de meest bijzondere sociale initiatieven in hun eigen gemeente. Initiatieven kunnen zich aanmelden in drie categorieën: Jeugd, Buurt en Helpende Hand. De drie uiteindelijk winnende organisaties  krijgen het predicaat Oranje Fonds Kroonappel. Zij winnen elk € 50.000,= en een bronzen beeldje, dat ze op Paleis Noordeinde ontvangen uit handen van de nieuwe Koning en Koningin. 

Tijdens het stemweekend van 15, 16 en 17 maart kan iedereen zijn of haar stem uitbrengen. In iedere categorie wint één initiatief per gemeente. In de regionale voorronde komt vervolgens wederom één winnaar per categorie uit de bus.  Op de landelijke slotdag op 18 april wordt ten slotte duidelijk wie de drie Oranje Fonds Kroonappels zijn.

• Ga naar http://stem.kroonappels.nl/vote
• Lees de voorwaarden
o Alleen stemmen op onze stichting door mensen uit Twenterand
o 1x per huishouden
• Druk op de knop `Ik ben het ermee eens en wil nu stemmen
• Kies uw regio `Nederland`
o      Postcode
o     Huisnummer
o     druk op volgende
• Vul U gegevens in
• Druk op volgende
• Stem nu in de Categorie Jeugd `project 2014 van Stichting Kinderhulp Tsjernobylramp`
• Stem nu in de Categorie Helpende `vrijwilligers in het zonnetje van Stichting Kinderhulp Tsjernobylramp`
• Stem nu in categorie Buurt : maak hier U eigen keuze
• Druk op de knop stem
o        Een popup verschijnt; vul de getoonde code in en bevestig

Stemmen kan vanaf vrijdag 15 maart 9.00 uur t/m zondag 17 maart. Voor meer informatie over de Oranje Fonds Kroonappels kijk op: www.kroonappels.nl. 

Stuur deze email door naar andere kennissen in de gemeente Twenterand!!!
 

15 Maart 2013